logo Tennisvereniging Oostpolder Papendrecht
Wintertennis Jeugd 2011 - 2012
zaterdag 5 november 2011 t/m zondag 25 maart 2012
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 10 JD 12 - deel 1 JD 17 Meisjesdubbel MD 12 - deel 1 MD 17 Gemengddubbel GD 12 GD 14
Programma
zo 6 nov za 12 nov zo 13 nov za 19 nov zo 20 nov za 26 nov zo 27 nov za 3 dec zo 4 dec za 10 dec zo 11 dec za 17 dec zo 18 dec za 14 jan zo 15 jan za 21 jan zo 22 jan za 28 jan za 4 feb zo 5 feb za 11 feb zo 12 feb za 18 feb za 25 feb zo 26 feb za 3 mrt zo 4 mrt za 10 mrt zo 11 mrt alle data
Schema delen
deel 1   deel 2   v

Gemengddubbel t/m 12 jr - deel 1

 

Elvira Saffignani /
Wesley Schrauwen  (1)

Ryleigh Schild /
Thymo Burggraaf 

Max Kraal /
Rosanne Keller 

Julia Broer /
Max Niewenhuis 

Senna van Buuren /
Jordi Schmid 

Iris Termeer /
Kas Verolme 

Elvira Saffignani /
Wesley Schrauwen  (1)

 

E1 7-5   

E1 2-9   

E1 9-5   

E1 4-9   

E1 8-6   

 

 

E2 7-5   

E2 7-3   

E2 7-6   

E2 8-3   

E2 11-2   

 

 

D 7-3   

D 8-5   

D 7-6   

D 14-5   

D 11-6   

Ryleigh Schild /
Thymo Burggraaf 

 

 

E1 1-14   

E1 2-13   

E1 3-13   

E1 5-9   

 

 

 

E2 3-8   

E2 5-13   

E2 6-8   

E2 8-9   

 

 

 

D 2-12   

D 8-10   

D 7-10   

D 2-8   

Max Kraal /
Rosanne Keller 

 

 

 

E1 10-3   

E1 10-4   

E1 13-4   

 

 

 

 

E2 8-5   

E2 8-6   

E2 7-5   

 

 

 

 

D 5-7   

D 6-3   

D 5-8   

Julia Broer /
Max Niewenhuis 

 

 

 

 

E1 5-5   

E1 Zo 05/02 12:00 

 

 

 

 

 

E2 11-2   

E2   

 

 

 

 

 

D 5-3   

D   

Senna van Buuren /
Jordi Schmid 

 

 

 

 

 

E1 Za 11/02 16:00 

 

 

 

 

 

 

E2   

 

 

 

 

 

 

D   

Iris Termeer /
Kas Verolme 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Elvira Saffignani /
Wesley Schrauwen 
10 13 2 117 78 13 0 2
2 Max Kraal /
Rosanne Keller 
8 11 4 123 68 11 0 4
3 Julia Broer /
Max Niewenhuis 
4 7 6 89 71 6 1 5
4 Senna van Buuren /
Jordi Schmid 
2 5 8 71 87 4 1 7
5 Iris Termeer /
Kas Verolme 
2 4 5 57 70 4 0 5
6 Ryleigh Schild /
Thymo Burggraaf 
0 0 15 65 148 0 0 15

^^

Gemengddubbel t/m 12 jr - deel 2

 

Max Kraal /
Rosanne Keller 

Elvira Saffignani /
Wesley Schrauwen 

Julia Broer /
Max Niewenhuis 

Senna van Buuren /
Jordi Schmid 

Iris Termeer /
Kas Verolme 

Ryleigh Schild /
Thymo Burggraaf 

Max Kraal /
Rosanne Keller 

 

E1   

E1 Za 10/03 13:00 

E1   

E1   

E1   

 

 

E2   

E2   

E2   

E2   

E2   

 

 

D   

D   

D   

D   

D   

Elvira Saffignani /
Wesley Schrauwen 

 

 

E1 Zo 11/03 14:00 

E1 4-9   

E1   

E1 Za 03/03 16:00 

 

 

 

E2   

E2 5-9   

E2   

E2   

 

 

 

D   

D 4-10   

D   

D   

Julia Broer /
Max Niewenhuis 

 

 

 

E1   

E1   

E1   

 

 

 

 

E2   

E2   

E2   

 

 

 

 

D   

D   

D   

Senna van Buuren /
Jordi Schmid 

 

 

 

 

E1   

E1   

 

 

 

 

 

E2   

E2   

 

 

 

 

 

D   

D   

Iris Termeer /
Kas Verolme 

 

 

 

 

 

E1   

 

 

 

 

 

 

E2   

 

 

 

 

 

 

D   

Ryleigh Schild /
Thymo Burggraaf 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Senna van Buuren /
Jordi Schmid 
2 3 0 28 13 3 0 0
2 Max Kraal /
Rosanne Keller 
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Iris Termeer /
Kas Verolme 
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ryleigh Schild /
Thymo Burggraaf 
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Julia Broer /
Max Niewenhuis 
0 0 0 0 0 0 0 0
6 Elvira Saffignani /
Wesley Schrauwen 
0 0 3 13 28 0 0 3

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 Januari 2018 20:46 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D