logo Tennisvereniging Oostpolder Papendrecht
Wintertennis Jeugd 2010
zaterdag 20 november 2010 t/m zondag 20 maart 2011
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD8 JD10 JD12 JD17 Meisjesdubbel MD10 MD14 Gemengddubbel GD10 GD14
Programma
za 20 nov zo 21 nov za 27 nov zo 28 nov za 4 dec zo 5 dec za 11 dec zo 12 dec za 18 dec zo 19 dec do 6 jan za 8 jan zo 9 jan za 15 jan zo 16 jan za 22 jan zo 23 jan za 29 jan zo 30 jan za 5 feb zo 6 feb za 12 feb zo 13 feb za 19 feb zo 20 feb za 26 feb zo 27 feb za 5 mrt zo 6 mrt za 12 mrt zo 13 mrt za 19 mrt zo 20 mrt alle data
Schema delen

Gemengddubbel t/m 10 jr

 

Cappellen, Miguel van /
Dragic, Natasja  (1)

Ettinger, Jelle van /
Broer, Julia 

Kraal, Max /
Keller, Rosanne 

Stigter, Joshua de /
Driel, Marie van 

Saffignani, Elvira /
Schrauwen, Wesley 

Ettinger, Bart van /
Keus, Minke 

Cappellen, Miguel van /
Dragic, Natasja  (1)

 

E1 5-0 00:30   
Cappellen, Miguel van
-
Ettinger, Jelle van

E1 8-1 00:30   
Cappellen, Miguel van
-
Kraal, Max

E1 9-0 01:00   
Cappellen, Miguel van
-
Stigter, Joshua de

E1 7-1 00:30   
Cappellen, Miguel van
-
Schrauwen, Wesley

E1 6-1 00:30   
Cappellen, Miguel van
-
Ettinger, Bart van

 

 

E2 10-0 00:30   
Dragic, Natasja
-
Broer, Julia

E2 8-0 00:30   
Dragic, Natasja
-
Keller, Rosanne

E2 10-0 01:00   
Dragic, Natasja
-
Driel, Marie van

E2 9-0 00:30   
Dragic, Natasja
-
Saffignani, Elvira

E2 8-1 00:30   
Dragic, Natasja
-
Keus, Minke

 

 

D 5-1 00:30   
Cappellen, Miguel van / Dragic, Natasja
-
Ettinger, Jelle van / Broer, Julia

D 8-1 00:30   
Cappellen, Miguel van / Dragic, Natasja
-
Kraal, Max / Keller, Rosanne

D 7-3 01:00   
Cappellen, Miguel van / Dragic, Natasja
-
Stigter, Joshua de / Driel, Marie van

D Za 29/01 15:00 
Cappellen, Miguel van / Dragic, Natasja
-
Saffignani, Elvira / Schrauwen, Wesley

D 8-2 00:30   
Cappellen, Miguel van / Dragic, Natasja
-
Ettinger, Bart van / Keus, Minke

Ettinger, Jelle van /
Broer, Julia 

 

 

E1 4-3 00:30   
Broer, Julia
-
Keller, Rosanne

E1 00:30
19/02 15:30-16:00
Za 19/02 15:30 
Broer, Julia
-
Driel, Marie van

E1 00:30
12/02 14:00-14:30
Za 19/03 17:00 
Broer, Julia
-
Saffignani, Elvira

E1 7-0 00:30   
Ettinger, Jelle van
-
Ettinger, Bart van

 

 

 

E2 1-5 00:30   
Ettinger, Jelle van
-
Kraal, Max

E2 00:30
19/02 15:30-16:00
Za 19/02 15:30 
Ettinger, Jelle van
-
Stigter, Joshua de

E2 00:30
12/02 14:00-14:30
Za 19/03 17:00 
Ettinger, Jelle van
-
Schrauwen, Wesley

E2 7-1 00:30   
Broer, Julia
-
Keus, Minke

 

 

 

D 7-2 00:30   
Ettinger, Jelle van / Broer, Julia
-
Kraal, Max / Keller, Rosanne

D 4-3 00:30   
Ettinger, Jelle van / Broer, Julia
-
Stigter, Joshua de / Driel, Marie van

D 00:30
12/02 13:30-14:00
Za 19/03 16:30 
Ettinger, Jelle van / Broer, Julia
-
Saffignani, Elvira / Schrauwen, Wesley

D 12-2 00:30   
Ettinger, Jelle van / Broer, Julia
-
Ettinger, Bart van / Keus, Minke

Kraal, Max /
Keller, Rosanne 

 

 

 

E1 2-4 01:00   
Keller, Rosanne
-
Driel, Marie van

E1 5-2 00:30   
Keller, Rosanne
-
Saffignani, Elvira

E1 01:00
12/03 14:30-15:00
27/11 14:00-14:30

Za 12/03 14:30 
Keller, Rosanne
-
Keus, Minke

 

 

 

 

E2 1-5 01:00   
Kraal, Max
-
Stigter, Joshua de

E2 1-6 00:30   
Kraal, Max
-
Schrauwen, Wesley

E2 3-3 01:00   
Kraal, Max
-
Ettinger, Bart van

 

 

 

 

D 4-3 01:00   
Kraal, Max / Keller, Rosanne
-
Stigter, Joshua de / Driel, Marie van

D 2-6 00:30   
Kraal, Max / Keller, Rosanne
-
Saffignani, Elvira / Schrauwen, Wesley

D 6-1 01:00   
Kraal, Max / Keller, Rosanne
-
Ettinger, Bart van / Keus, Minke

Stigter, Joshua de /
Driel, Marie van 

 

 

 

 

E1 2-6 00:30   
Driel, Marie van
-
Schrauwen, Wesley

E1 10-1 00:30   
Driel, Marie van
-
Keus, Minke

 

 

 

 

 

E2 7-0 00:30   
Stigter, Joshua de
-
Saffignani, Elvira

E2 6-1 00:30   
Stigter, Joshua de
-
Ettinger, Bart van

 

 

 

 

 

D 3-5 00:30   
Stigter, Joshua de / Driel, Marie van
-
Saffignani, Elvira / Schrauwen, Wesley

D 4-4 00:30   
Stigter, Joshua de / Driel, Marie van
-
Ettinger, Bart van / Keus, Minke

Saffignani, Elvira /
Schrauwen, Wesley 

 

 

 

 

 

E1 4-4 00:30   
Saffignani, Elvira
-
Keus, Minke

 

 

 

 

 

 

E2 6-0 00:30   
Schrauwen, Wesley
-
Ettinger, Bart van

 

 

 

 

 

 

D 5-2 00:30   
Saffignani, Elvira / Schrauwen, Wesley
-
Ettinger, Bart van / Keus, Minke

Ettinger, Bart van /
Keus, Minke 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Cappellen, Miguel van /
Dragic, Natasja 
10 14 0 108 11 14 0 0
2 Saffignani, Elvira /
Schrauwen, Wesley 
6 7 5 41 42 6 1 4
3 Ettinger, Jelle van /
Broer, Julia 
6 6 4 43 36 6 0 4
4 Stigter, Joshua de /
Driel, Marie van 
4 6 8 50 54 5 1 7
5 Kraal, Max /
Keller, Rosanne 
2 5 10 36 66 4 1 9
6 Ettinger, Bart van /
Keus, Minke 
0 2 13 23 92 0 3 11

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 44 320
Totale speeltijd 26:30 327:30
Gemiddelde speeltijd 00:36 01:01
Langste wedstrijd 01:00
GD10P1: Stigter, Joshua de/ Driel, Marie van-Kraal, Max/ Keller, Rosanne 4-2
02:00
GD14P1: Nagelkerken, Sander/ Rover, Quinty de-Stuy, Emmy/ Melotto, Mark 10-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 16 Januari 2018 10:40 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D