logo Tennisvereniging Oostpolder Papendrecht
T.O.P. Open 50 + toernooi
zaterdag 3 t/m zondag 11 juli 2010
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Planningen onder voorbehoud; we doen ons uiterste best om alles zo min mogelijk gewijzigd te houden. Houd regelmatig de schema's in de gaten. Onze hartelijke dank hiervoor.
Herendubbel HD550 HD750 HD850 Damesdubbel DD750 Gemengddubbel GD650 GD750 GD850
Programma
zo 4 jul ma 5 jul di 6 jul wo 7 jul do 8 jul vr 9 jul za 10 jul alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Damesdubbel 7 50+ poule A

 

Dubbeld, Karin /
Vormer, Els de  (1)

Prins, Henny /
Wilt-Vos, Elly van der 

Gelderen, Elna van /
Oele, Ella 

Kleinpaste, Yvon /
Slik-van Die, Lenie van der 

Dubbeld, Karin /
Vormer, Els de  (1)

 

6-4 6-0 01:30   

wo   

6-2 7-5 01:26   

Prins, Henny /
Wilt-Vos, Elly van der 

 

 

wo   

0-6 6-7 01:15   

Gelderen, Elna van /
Oele, Ella 

 

 

 

wo   

Kleinpaste, Yvon /
Slik-van Die, Lenie van der 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Dubbeld, Karin /
Vormer, Els de 
3 18 0 37 11 3 0 0
2^ Kleinpaste, Yvon /
Slik-van Die, Lenie van der 
2 12 6 32 19 2 0 1
3 Prins, Henny /
Wilt-Vos, Elly van der 
1 6 12 22 25 1 0 2
4 Gelderen, Elna van /
Oele, Ella  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Damesdubbel 7 50+ poule B

 

Heuvel, Ellie van den /
Horst-Tak, Gerry van der  (2)

Liemt, Cora van /
Schenkel-Bezemer, Lucy 

Baerveldt, Marianne /
Slijp, Elly 

Deposito, Christine /
Schuring-Heere, Henny 

Heuvel, Ellie van den /
Horst-Tak, Gerry van der  (2)

 

6-2 6-0 00:26   

6-0 6-0 02:26   

6-0 6-2 00:56   

Liemt, Cora van /
Schenkel-Bezemer, Lucy 

 

 

6-3 6-0 01:25   

6-3 6-4 01:28   

Baerveldt, Marianne /
Slijp, Elly 

 

 

 

2-6 6-4 4-6 01:44   

Deposito, Christine /
Schuring-Heere, Henny 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Heuvel, Ellie van den /
Horst-Tak, Gerry van der 
3 18 0 36 4 3 0 0
2^ Liemt, Cora van /
Schenkel-Bezemer, Lucy 
2 12 6 26 22 2 0 1
3 Deposito, Christine /
Schuring-Heere, Henny 
1 6 15 25 36 1 0 2
4 Baerveldt, Marianne /
Slijp, Elly 
0 3 18 15 40 0 0 3

^^

Damesdubbel 7 50+ - Kruisfinales

Dubbeld, Karin /
Vormer, Els de 

finale

winnaar

 

Dubbeld, Karin /
Vormer, Els de 

 

Liemt, Cora van /
Schenkel-Bezemer, Lucy 

wo   

 

 

 

Dubbeld, Karin /
Vormer, Els de 

Kleinpaste, Yvon /
Slik-van Die, Lenie van der 

 

6-2 6-2 01:30   

 

Heuvel, Ellie van den /
Horst-Tak, Gerry van der 

 

Heuvel, Ellie van den /
Horst-Tak, Gerry van der 

7-5 6-4 02:03   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 100
Totale speeltijd 16:09 121:21
Gemiddelde speeltijd 01:04 01:12
Langste wedstrijd 02:26
DD750P2: Heuvel, Ellie van den/ Horst-Tak, Gerry van der-Baerveldt, Marianne/ Slijp, Elly 6-0 6-0
02:27
GD650P2: Dekker, Leo/ Dekker-Boon, Marietje-Meer, Nettie ter/ Vos, Joop de 6-2 4-6 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 April 2018 03:41 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D