logo Tennisvereniging Oostpolder Papendrecht
Top Familie Toernooi 2012
donderdag 17 mei 2012
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengddubbel GD48 GD810 GD1012 GD1214 Gemengddubbel GD14
Programma
do 17 mei alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Gemengddubbel 10 t/m 12 jr poule A

 

Carmen van Gameren /
Elvira Saffignani  (1)

Nigel Visser /
Joeri Zijderveld 

Cecilia van Delft /
Brett Guijs 

Jolan Klijnjan /
Patrick Klijnjan 

Patrick Guijs /
Luke Guijs 

Carmen van Gameren /
Elvira Saffignani  (1)

 

Do 17/05 17:15 

0-0 00:45   

0-0 00:45   

0-0 00:45   

Nigel Visser /
Joeri Zijderveld 

 

 

Do 17/05 16:30 

0-0 00:45   

0-0 00:45   

Cecilia van Delft /
Brett Guijs 

 

 

 

0-0 00:45   

0-0 00:45   

Jolan Klijnjan /
Patrick Klijnjan 

 

 

 

 

0-0 00:45   

Patrick Guijs /
Luke Guijs 

 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jolan Klijnjan /
Patrick Klijnjan 
4 4 4 0 0 0 4 0
2^ Patrick Guijs /
Luke Guijs 
4 4 4 0 0 0 4 0
3 Carmen van Gameren /
Elvira Saffignani 
3 3 3 0 0 0 3 0
4 Cecilia van Delft /
Brett Guijs 
3 3 3 0 0 0 3 0
5 Nigel Visser /
Joeri Zijderveld 
2 2 2 0 0 0 2 0

^^

Gemengddubbel 10 t/m 12 jr poule B

 

Lukas de Vries /
Ciska de Vries  (2)

Levi van Kooten /
William van Kooten 

Sil Delgorge /
Ezra Delgorge 

Tim Hutjes /
Michiel Hutjes 

nr.1 poule A HD5 

Lukas de Vries /
Ciska de Vries  (2)

 

0-0 00:45   

0-0 00:45   

0-0 00:45   

wo   

Levi van Kooten /
William van Kooten 

 

 

0-0 00:45   

0-0 00:45   

wo   

Sil Delgorge /
Ezra Delgorge 

 

 

 

0-0 00:45   

wo   

Tim Hutjes /
Michiel Hutjes 

 

 

 

 

wo   

nr.1 poule A HD5 

 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sil Delgorge /
Ezra Delgorge 
5 9 3 12 0 1 3 0
2^ Tim Hutjes /
Michiel Hutjes 
5 9 3 12 0 1 3 0
3 Lukas de Vries /
Ciska de Vries 
5 9 3 12 0 1 3 0
4 Levi van Kooten /
William van Kooten 
5 9 3 12 0 1 3 0
5 nr.1 poule A HD5  * 0 0 24 0 48 0 0 4

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6). Voor het DSS (indien van toepassing) tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengddubbel 10 t/m 12 jr - Kruisfinales

Poule A - nummer 1 

finale

winnaar

 

Poule A - nummer 1 

 

Tim Hutjes /
Michiel Hutjes 

wo   

 

 

 

Poule A - nummer 1 

Poule A - nummer 2 

 

wo   

 

Poule A - nummer 2 

 

Sil Delgorge /
Ezra Delgorge 

wo   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 21 80
Totale speeltijd 10:30 51:00
Gemiddelde speeltijd 00:30 00:38
Langste wedstrijd 00:45
GD1012P1: Cecilia van Delft/ Brett Guijs-Jolan Klijnjan/ Patrick Klijnjan 0-0
00:45
GD1012P1: Cecilia van Delft/ Brett Guijs-Jolan Klijnjan/ Patrick Klijnjan 0-0
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 24 Januari 2018 08:52 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D