logo Tennisvereniging Oostpolder Papendrecht
TOP Open Jeugd Toernooi 2012
zaterdag 9 t/m zondag 17 juni 2012
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel
JE 8 JE 10 JE 12 JE 14 JE 17
Jongensdubbel
JD 12 JD 14 JD 17
Meisjesenkel
ME 10 3/4 ME 10 ME 12 ME 17
Meisjesdubbel
MD 12 MD 17
Gemengddubbel
GD 12 GD 17
Programma
za 9 jun zo 10 jun ma 11 jun di 12 jun wo 13 jun do 14 jun vr 15 jun za 16 jun alle data
Schema delen

Gemengddubbel t/m 12 jaar

 

Thijme Nederlof /
Anastasia Kock  (1)

Senna van Buuren /
David Eikelenboom 

Wesley Schrauwen /
Melissa van Kleef 

DaniŽl Blok /
Demi Lo 

Dinand Zegers /
Verena Voshol 

Thijme Nederlof T.O.P. Papendrecht 8 (8,29) /
Anastasia Kock T.O.P. Papendrecht 8 (8,39)  (1)

 

6-1 6-3 01:15   

2-6 2-6 00:59   

6-4 7-6 01:44   

6-1 6-1 00:57   

Senna van Buuren T.O.P. Papendrecht 8 (8,68) /
David Eikelenboom T.O.P. Papendrecht 8 (9) 

 

 

3-6 1-6 01:08   

4-6 2-6 01:37   

6-0 6-3 01:07   

Wesley Schrauwen Thialf L.T.C. 7 (8,34) /
Melissa van Kleef Thialf L.T.C. 8 (8,57) 

 

 

 

6-0 6-1 00:34   

6-0 6-0 00:41   

DaniŽl Blok T.O.P. Papendrecht 9 (9,18) /
Demi Lo T.O.P. Papendrecht 8 (9) 

 

 

 

 

6-1 6-0 01:04   

Dinand Zegers T.O.P. Papendrecht 9 (9) /
Verena Voshol T.O.P. Papendrecht 9 (9) 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Wesley Schrauwen Thialf L.T.C. 7 (8,34) /
Melissa van Kleef Thialf L.T.C. 8 (8,57) 
4 24 0 48 9 4 0 0
2 Thijme Nederlof T.O.P. Papendrecht 8 (8,29) /
Anastasia Kock T.O.P. Papendrecht 8 (8,39) 
3 18 6 41 28 3 0 1
3 DaniŽl Blok T.O.P. Papendrecht 9 (9,18) /
Demi Lo T.O.P. Papendrecht 8 (9) 
2 12 12 35 32 2 0 2
4 Senna van Buuren T.O.P. Papendrecht 8 (8,68) /
David Eikelenboom T.O.P. Papendrecht 8 (9) 
1 6 18 26 39 1 0 3
5 Dinand Zegers T.O.P. Papendrecht 9 (9) /
Verena Voshol T.O.P. Papendrecht 9 (9) 
0 0 24 6 48 0 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 177
Totale speeltijd 11:06 221:42
Gemiddelde speeltijd 01:06 01:15
Langste wedstrijd 01:44
GD12P1: Thijme Nederlof/ Anastasia Kock-DaniŽl Blok/ Demi Lo 6-4 7-6
04:00
ME12: Maxime Meering-Anne Akerboom 5-7 7-6 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 16 Januari 2018 10:44 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D