logo Tennisvereniging Oostpolder Papendrecht
Dubbelcompetitie 17+ (of speelsterkte 5 en hoger) 2016/2017
vrijdag 4 november 2016 t/m maandag 24 april 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel
HDA HDB HDDD HDD HDCC HDC HDBB
Damesdubbel
DDBB DD DDB
Gemengddubbel
GDC3-4 GDC5-6
Gemengddubbel
GDC GDB5-6
Gemengddubbel
GDC1-2
Gemengddubbel
GDB1-2 GDB GDA GDB3-4
Programma
vr 4 nov vr 11 nov vr 18 nov vr 25 nov vr 2 dec vr 9 dec vr 16 dec vr 6 jan za 7 jan vr 13 jan vr 20 jan vr 27 jan vr 3 feb za 4 feb zo 5 feb vr 10 feb vr 17 feb vr 24 feb vr 3 mrt za 4 mrt vr 10 mrt vr 17 mrt vr 24 mrt vr 31 mrt za 1 apr ma 24 apr alle data
Schema delen

Damesdubbel

 

Joy Riske  (1)

Ince Dekker /
Conny Schmid 

Caroline van der Made /
Agnes Naaborg /
Caroline van Poelje-Sengers 

Pamela Bakker-Domselaar /
Mariska Koster 

Demi Mast /
Karin Pols de Kwant 

MuriŽl Leeuwestein /
Monique Dekker /
Suzet Leeuwestein 

Maxime Timmermans 

Joy Riske  (1)

 

  

2-6 0-6 01:30   

0-6 4-6 01:30   

Vr 09/12 19:00 

3-6 4-6 01:30   

  

Ince Dekker /
Conny Schmid 

 

 

6-2 3-6 6-7 (8) 01:00   

6-3 6-3 01:30   

4-6 5-7 01:30   

6-0 6-1 01:30   

2-6 6-2 7-6 (8) 01:30   

Caroline van der Made /
Agnes Naaborg /
Caroline van Poelje-Sengers 

 

 

 

4-6 3-6 01:30   

4-6 6-4 6-7 01:30   

6-2 6-1 01:30   

7-6 6-1 01:30   

Pamela Bakker-Domselaar /
Mariska Koster 

 

 

 

 

4-6 6-7 01:30   

6-3 6-3 01:30   

Vr 24/03 19:00 

Demi Mast /
Karin Pols de Kwant 

 

 

 

 

 

7-5 6-1 01:30   

6-0 6-2 01:30   

MuriŽl Leeuwestein /
Monique Dekker /
Suzet Leeuwestein 

 

 

 

 

 

 

4-6 6-4 6-7 (9) 01:30   

Maxime Timmermans 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Demi Mast /
Karin Pols de Kwant 
5 30 3 68 43 5 0 0
2 Caroline van der Made /
Agnes Naaborg /
Caroline van Poelje-Sengers 
4 27 15 75 56 4 0 2
3 Ince Dekker /
Conny Schmid 
3 21 15 63 49 3 0 2
4 Pamela Bakker-Domselaar /
Mariska Koster 
3 18 12 52 42 3 0 2
5 Maxime Timmermans  1 9 21 40 56 1 0 3
6 MuriŽl Leeuwestein /
Monique Dekker /
Suzet Leeuwestein 
1 9 30 44 73 1 0 5
7 Joy Riske  0 0 18 13 36 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 17 113
Totale speeltijd 25:00 165:30
Gemiddelde speeltijd 01:28 01:27
Langste wedstrijd 01:30
DDP1: Ince Dekker/ Conny Schmid-Pamela Bakker-Domselaar/ Mariska Koster 6-3 6-3
02:30
GDCP1: Miranda Lucas/ Raymond Casteelen-Ellen van Wijngaarden/ Marcel Bouman 3-6 6-1 7-6 (11)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 April 2018 10:45 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D