logo Tennisvereniging Oostpolder Papendrecht
TOP Clubkampioenschappen 2010
zaterdag 21 augustus 2010 t/m zondag 5 september 2010
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel
HE6 HE725 HE8 HE825
Jongensenkel
JE8 JE10 JE12 JE14 JE17
Herendubbel
HD3 HD5 HD7 HD825
Jongensdubbel
JD12 JD17
Damesenkel
DE725 DE8
Meisjesenkel
ME10 ME1034 ME12 ME14
Damesdubbel
DD725 DD825
Meisjesdubbel
MD12
Gemengddubbel
GD4 GD6 GD725 GD825
Programma
zo 22 aug ma 23 aug di 24 aug wo 25 aug do 26 aug vr 27 aug za 28 aug zo 29 aug ma 30 aug di 31 aug wo 1 sep do 2 sep vr 3 sep za 4 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Damesdubbel 7 25+ poule A

 

Bakker-de Wolf, Ellen /
Mol, Femmy  (1)

Aarts, Astrid /
Braam-Heijnen, Magda 

Naaborg, Agnes /
Vlies, Anna van der 

Hertogh-Kalkman, Elly de /
Hertogh-Kalkman, Ingrid de 

Bakker-de Wolf, Ellen /
Mol, Femmy  (1)

 

3-6 4-6 02:11   

6-2 6-3 01:56   

6-1 6-1 01:05   

Aarts, Astrid /
Braam-Heijnen, Magda 

 

 

6-3 6-1 01:18   

6-0 6-2 01:16   

Naaborg, Agnes /
Vlies, Anna van der 

 

 

 

6-3 6-2 02:12   

Hertogh-Kalkman, Elly de /
Hertogh-Kalkman, Ingrid de 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Aarts, Astrid /
Braam-Heijnen, Magda 
3 18 0 36 13 3 0 0
2^ Bakker-de Wolf, Ellen /
Mol, Femmy 
2 12 6 31 19 2 0 1
3 Naaborg, Agnes /
Vlies, Anna van der 
1 6 12 21 29 1 0 2
4 Hertogh-Kalkman, Elly de /
Hertogh-Kalkman, Ingrid de 
0 0 18 9 36 0 0 3

^^

Damesdubbel 7 25+ poule B

 

Saffignani, Elly /
Schievink, Patricia  (2)

Krimpen-Heintz, Liza van /
Prins, Wendy 

Made, Caroline van der /
Giannotta Dietzel, Joyce 

Harkema, Jeanette /
Wilt-Vos, Elly van der 

Jong, Suzan de /
Tol, Nel van den 

Saffignani, Elly /
Schievink, Patricia  (2)

 

wo   

wo   

wo   

wo   

Krimpen-Heintz, Liza van /
Prins, Wendy 

 

 

6-3 4-6 6-2 02:04   

6-4 6-2 01:24   

6-0 6-4 01:06   

Made, Caroline van der /
Giannotta Dietzel, Joyce 

 

 

 

3-6 1-6 01:16   

3-6 3-6 01:24   

Harkema, Jeanette /
Wilt-Vos, Elly van der 

 

 

 

 

6-4 6-4 01:25   

Jong, Suzan de /
Tol, Nel van den 

 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Krimpen-Heintz, Liza van /
Prins, Wendy 
4 24 3 52 21 4 0 0
2^ Harkema, Jeanette /
Wilt-Vos, Elly van der 
3 18 6 42 24 3 0 1
3 Jong, Suzan de /
Tol, Nel van den 
2 12 12 36 30 2 0 2
4 Made, Caroline van der /
Giannotta Dietzel, Joyce 
1 9 18 33 40 1 0 3
5 Saffignani, Elly /
Schievink, Patricia  *
0 0 24 0 48 0 0 4

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Damesdubbel 7 25+ - Kruisfinales

Aarts, Astrid /
Braam-Heijnen, Magda 

finale

winnaar

 

Aarts, Astrid /
Braam-Heijnen, Magda 

 

Harkema, Jeanette /
Wilt-Vos, Elly van der 

6-4 6-3 01:21   

 

 

 

Bakker-de Wolf, Ellen /
Mol, Femmy 

Bakker-de Wolf, Ellen /
Mol, Femmy 

 

0-6 7-5 6-4 02:01   

 

Bakker-de Wolf, Ellen /
Mol, Femmy 

 

Krimpen-Heintz, Liza van /
Prins, Wendy 

6-2 7-5 01:23   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 19 413
Totale speeltijd 23:22 556:01
Gemiddelde speeltijd 01:13 01:20
Langste wedstrijd 02:12
DD725P1: Naaborg, Agnes/ Vlies, Anna van der-Hertogh-Kalkman, Elly de/ Hertogh-Kalkman, Ingrid de 6-3 6-2
03:16
HE825P5: Jong, Alex de-Graaf, Arie van de 6-2 6-7 (8) 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 16 Januari 2018 10:32 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D