logo KNLTB Districts Jeugd Kampioenschappen
Districts Jeugd Kampioenschappen Den Haag 2014
vrijdag 30 mei 2014 t/m maandag 9 juni 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 7 t/m 8 JE 9 t/m 10 JE 11 t/m 12 JE 13 t/m 14 JE 15 t/m 16 Meisjesenkel ME 7 t/m 8 ME 9 t/m 10 ME 11 t/m 12 ME 13 t/m 14 ME 15 t/m 16
Programma
vr 30 mei vr 6 jun za 7 jun zo 8 jun alle data
Locatie  LTC 's-Gravenzande  Leimonias 
Schema delen

Meisjesenkel 15 t/m 16 jaar

Sanne Jansen 25473913 THOR De Bataaf (3,66)  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Sanne Jansen  (1)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Sanne Jansen  (1)

 

 

Fatmata Tarawallie 26842750 T.V. Breekpunt (5,32) 

 

6-2 6-0 01:22   

 

 

 

Fatmata Tarawallie 

 

 

 

Louise Platell 27413373 D.S.V. Concordia (7,3) 

wo   

 

 

 

 

 

 

Sanne Jansen  (1)

 

Robin de Koning 26170612 T.V. Dekker Rokkeveen (4,7)  (3)

 

 

6-1 6-1 01:28   

 

 

Robin de Koning  (3)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Robin de Koning  (3)

 

 

Quinty Hansen 26671042 T.V. De Delftse Hout (6,85) 

 

6-3 6-1 01:20   

 

 

 

Quinty Hansen 

 

 

 

Emma du Chatinier 26652285 THOR De Bataaf (8,8) 

6-0 6-2 01:09   

 

 

 

 

 

 

 

Sanne Jansen  (1)

Dionne Zwinkels 25181246 LTC 's-Gravenzande (5,42) 

 

 

 

6-0 7-5 01:50   

 

Dionne Zwinkels 

 

 

 

Maaike Dam 24447528 L.T.C. Leeuwenbergh (6,24) 

6-0 6-0 01:02   

 

 

 

 

 

Dionne Zwinkels 

 

 

Open plaats

 

wo   

 

 

 

Julia Broos  (4)

 

 

 

Julia Broos 26679108 T.V. Pijnacker (5,03)  (4)

 

 

 

 

 

 

 

Dionne Zwinkels 

 

Froukje Lakerveld 26504928 THOR De Bataaf (6,92) 

 

 

6-3 6-2 01:45   

 

 

Nadia Barendse 

 

 

 

Nadia Barendse 24777897 T.V. Pijnacker (5,62) 

6-3 6-3 01:34   

 

 

 

 

 

Isabelle Bunnik  (2)

Om 3e/4e plaats:

 

Open plaats

 

6-2 6-2 01:20   

Robin de Koning  (3)

 

 

Isabelle Bunnik  (2)

 

 

Isabelle Bunnik  (2)

Isabelle Bunnik 26699583 T.C. De Rhijenhof (3,93)  (2)

 

 

Isabelle Bunnik  (2)

6-1 6-2 00:51   

^^

 

Bondsgedelegeerde Miep Tijn

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 314
Totale speeltijd 13:41 380:43
Gemiddelde speeltijd 01:08 01:12
Langste wedstrijd 01:50
ME1516: Sanne Jansen-Dionne Zwinkels 6-0 7-5
03:38
JE910PO: Yassin Haryouli-Pepijn Langras 6-7 7-6 7-6 (5)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Bondsnummer Vereniging (Rating) {Ranking}
Klik op de camera voor spelersinformatie.

De Districts Jeugd Kampioenschappen zijn mede mogelijk gemaakt door deze partners van de DJK en de KNLTB

© PLANMYSPORT - 22 April 2018 10:23 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D